Služby stavebniny bazar Tuza

 

Prodej stavebního materiálů

Volně ložené materiály: písek, štěrk, kačírek, křemičitý písek ( bílý ), které Vám i naložíme.

Stavebních materiálů: stavební chemie a lepidla, maltové směsi a pojiva, betonové výrobky  zahradní architektura, dlažby, ploty, překlady, zdící materiály, hydroizolace a lepenky, komíny, fasádní doplňky a izolace, nářadí, stavební ocel, spojovací materiál, stropy, střešní krytina, šindele, kamenné koberce, zárubně.

Použitého stavebního materiálu: okna, dveře, zárubně, překlady, cihly, pórobeton, sanitární keramika, střešní tašky a doplňky, stavební technika a mechanizace, ocelové trubky, plechy vlnité a trapézové, traverzy a hutní materiál, žulové kostky, dlažby betonové i keramické a obklady, tepelné izolace, ploty, pletiva, branky a vrata, luxféry, kanalizace.

Bazar stavebnin

Bazarový prodej a příjem zboží do komisního prodeje – přebytky ze staveb. Vice na Bazar - ceník a přehled

Půjčovna lešení mechanizace a jiné

U nás si můžete zapůjčit za zvýhodněnou cenu vozík za osobní auto ( 750kg ) na zboží které jste u nás zakoupily.

Půjčování: lešení trubkové, HAKI a rámové Peri + kolečka na popojíždění, Beskyd sport pojízdná plošina, lešeňové kozy míchačky, shoz suti, mlýnek na břízolit, zemní vrták, láhev plyn PB, kladky, vibrační válec.

Výměna

Provádíme výměnu propan butanových lahví 2kg a 10kg

Doprava

Máme zde ( možnost i zapůjčit ) vozík za osobní auto do 750kg, pokud by to však nestačilo máme zde k dispozici nákladní auto ( kontejner tři velikosti ) 3,5t až 4t. pro přepravu stavebnin i volně ložené materiály. Zajistit umíme i auto s hydraulickou rukou a je li potřeba tak i kamionovou dopravu 24t.

Cenové nabídky

Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku a pokusíme se Vám co nejvíce vyjít vstříc. Pro dotazy používejte buď tel.: 604 438 471, či e-mail:  mail   tuzavladimir@volny.cz , nebo můžete použít kontaktní formulář. ( pro lepší a přesnější zpracování nabídky uvádějte počet kusů / ks, kg, m2, m3 /, zda-li chcete dopravu a do kterého místa a je-li zapotřebí auto s HR, nebo si zboží vyzvednete u nás.)

Rady

Potřebujete poradit, nevíte si rady, využít můžete sekci ,,Návody“ nebo nás kontaktujte.

Paletové hospodářství

Při odběru zboží na paletách, ať už přímo od výrobce, nebo od nás ze skladu se palety zpravidla zálohují a to ve většině případů 600,-Kč/ks (s DPH)+ 10% opotřebení. Při navrácení do tří měsíců se částka 540,-Kč vrací za předpokladu nezničených palet.

Otevírací doba

Letní čas:

PO:        10:00 - 16:30
ÚT - PÁ: 8:00 - 16:30
Sobota:   9.00 - 11.00 ! Zavřeno 15.6.!

Zimní čas:
Po - Pá: 10:00 - 15:30
Sobota: Zavřeno

Nákup možný mimo otevírací dobu dle domluvy na tel. čísle

604 438 471
Plánovaná dovolená a svátky

DOVOLENÁ: Sobota 15.6. zavřeno.

 

Napište nám - momentálně nedostupné
Jsme na Facebooku

facebook

QR Kontakt