Stavebniny Bazar Pardubice Dražkovice Tuza

Stavebniny Bazar Pardubice Dražkovice Tuza

           Jak u nás nakoupíte?

 Nejsme klasický e-shop, jsme Stavebniny a Stavební Bazar na ploše 5500 m2 v Dražkovicích mezi Pardubicemi a Chrudimí už od roku 2001.

 Nákup je u nás snadný, rychlí a pohodlný, rádi Vám při výběru zboží poradíme a vyjdeme maximálně vstříc.

 V případě nového zboží je nejlépe poptat zboží které Vás zajímá, uvést množství ( kg, ks, m2, m3 ), zda-li chcete od nás zajistit dopravu a do kterého místa, a jeli zapotřebí auto s hydraulickou rukou, či si zboží vyzvednete u nás. V případě, že si zboží vyzvednete u nás, platíte na místě v hotovosti. Jste-li náš dobrý zákazník, lze zaplatit převodem na fakturu. Platební kartou u nás platit nelze. Veze-li se zboží přímo od výrobce, kamionová doprava, ale i menší závozy k Vám na stavbu, platí se předem dohodnutá záloha, až 100% ceny včetně zálohy za palety, přímo na pobočce Stavebnin , nebo předem převodem na účet dle dohody. V ojedinělých případech lze zaplatit za materiál i přímo dopravci dle dohody. ( předem )

Palety které byly použity pro převoz zboží, ať už od výrobce, nebo od nás ze skladu  Stavebnin, jsou většinou vratné a jsou zálohované + se k této částce připočítává opotřebení ve výši 10% ceny palety. Při navrácení palet, ( zpravidla k nám do skladu Stavebnin ) do tří měsíců od zakoupení zboží, se záloha vrací celá zpět, za předpokladu, že nedošlo ke zničení, nebo výrazného opotřebení palet.

 V případě bazarových a komisních věcí,  je lépe si toto zboží prohlédnout přímo u nás na pobočce Stavebního Bazaru, a až poté zakoupit. Lze se však předem na zboží informovat a zaslat Vám můžeme i foto, a na základě dohody uskutečnit prodej. Bazarové a komisní zboží nelze zamlouvat, vyjma předem zaplacené nevratné zálohy, zpravidla 30% prodejní ceny. Reklamace na bazarové a komisní zboží jsou uplatňovány podle zákona o ochraně spotřebitele. Na bazarové a komisní zboží neposkytujeme záruku § 619 občanského zákoníku. Na vybrané bazarové zboží poskytujeme možnost vrácení do tří dnů od zakoupení. Zpravidla to jsou radiátory, kotle, a stroje + nářadí mající motor a elektroinstalaci.

Otevírací doba

Zimní čas:
PO - PÁ: 10:00 - 15:30
SO:Zavřeno   

Letní čas:
PO: 10:00 - 16:30
ÚT - PÁ: 8:00 - 16:30
Sobota  9.00 : 11.00                                                                                

Nákup možný mimo otevírací dobu dle domluvy na tel. čísle 604 438 471
Plánovaná dovolená a svátky

DOVOLENÁ:  od 17.12.2018 do 4.1.2019

 

POPTEJTE CO POTŘEBUJETE
  • Informace
  • Zpracovat nabídku
  • Potřebujete poradit
  • Objednávky
  • Napište nám
Facebook

facebook

ZAVOLAT NYNÍ

Z mobilního telefonu

604 438 471 - Vladimír Tuza
QR Kontakt