Nákup stavebniny bazar Pardubice Dražkovice Tuza

Stavebniny Bazar Pardubice Dražkovice Tuza

           Jak u nás nakoupíte?

 Nejsme klasický e-shop, jsme Stavebniny a Stavební Bazar na ploše 5500 m2 v Dražkovicích mezi Pardubicemi a Chrudimí už od roku 2001.

 Nákup je u nás snadný, rychlí a pohodlný, rádi Vám při výběru zboží poradíme a vyjdeme maximálně vstříc.

 V případě nového zboží je nejlépe poptat zboží které Vás zajímá, uvést množství ( kg, ks, m2, m3 ), zda-li chcete od nás zajistit dopravu a do kterého místa, a jeli zapotřebí auto s hydraulickou rukou, či si zboží vyzvednete u nás. V případě, že si zboží vyzvednete u nás, platíte na místě v hotovosti. Jste-li náš dobrý zákazník, lze zaplatit převodem na fakturu. Platební kartou u nás platit nelze. Veze-li se zboží přímo od výrobce, kamionová doprava, ale i menší závozy k Vám na stavbu, platí se předem dohodnutá záloha, až 100% ceny včetně zálohy za palety, přímo na pobočce Stavebnin , nebo předem převodem na účet dle dohody. V ojedinělých případech lze zaplatit za materiál i přímo dopravci dle dohody. ( předem )

Palety které byly použity pro převoz zboží, ať už od výrobce, nebo od nás ze skladu  Stavebnin, jsou většinou vratné a jsou zálohované + se k této částce připočítává opotřebení ve výši 10% ceny palety. Při navrácení palet, ( zpravidla k nám do skladu Stavebnin ) do tří měsíců od zakoupení zboží, se záloha vrací celá zpět, za předpokladu, že nedošlo ke zničení, nebo výrazného opotřebení palet.

 V případě bazarových a komisních věcí,  je lépe si toto zboží prohlédnout přímo u nás na pobočce Stavebního Bazaru, a až poté zakoupit. Lze se však předem na zboží informovat a zaslat Vám můžeme i foto, a na základě dohody uskutečnit prodej. Bazarové a komisní zboží nelze zamlouvat, vyjma předem zaplacené nevratné zálohy, zpravidla 30% prodejní ceny. Reklamace na bazarové a komisní zboží jsou uplatňovány podle zákona o ochraně spotřebitele. Na bazarové a komisní zboží poskytujeme záruku 12měsíců podle občanského zákoníku. Na vybrané bazarové zboží poskytujeme možnost vrácení do tří dnů od zakoupení. Zpravidla to jsou radiátory, kotle, a stroje + nářadí mající motor a elektroinstalaci.

Otevírací doba

Letní čas:

PO:        10:00 - 16:30
ÚT - PÁ: 8:00 - 16:30
Sobota:   9.00 - 11.00 ! Zavřeno 15.6.!

Zimní čas:
Po - Pá: 10:00 - 15:30
Sobota: Zavřeno

Nákup možný mimo otevírací dobu dle domluvy na tel. čísle

604 438 471
Plánovaná dovolená a svátky

DOVOLENÁ: Sobota 15.6. zavřeno.

 

Napište nám - momentálně nedostupné
Jsme na Facebooku

facebook

QR Kontakt